خرید آنلاین میوه | میوه سبز | فروشگاه آنلاین میوه | خرید اینترنتی میوه
خواص هلو

فواید شگفت انگیز هلو

داشتن یک زندگی سالم ملزم به رعایت شیوه صحیح تغذیه می باشد. اگر به دنبال یک شیوه زندگی سالم هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که یک برنامه درست و سالم تغذیه برای نگه داشتن سلامت بدن بسیار ضروری است.

در حالیکه اکثر افراد اذعان به حفظ سلامت در گرو مصرف میوه دارند اما بسیاری از آنها در سبد روزانه خود از آن غافل هستند.


تاثیر هلو بر شادابی پوست

متخصصان علوم تغذیه نشان داده‌اند پوست هایی که بر اثر اشعه‌های مضر UV ملتهب گشته اند توسط زیگزانتین و لوتئین موجود در هلو ترمیم و بازسازی می گردند. همچنین عصاره هلو می‌تواند پوست مرده را پاکسازی کند و هیدراتاسیون موثرتری را برای پوست فراهم آورد و آن را شاداب‌تر سازد.

کاهش سرعت پیری با مصرف هلو

پیری یک فرآیند طبیعی اما ترسناک برای اکثر افراد می باشد. محتوای روی موجود در هلو می‌تواند این دغدغه را کندتر نماید. این میوه نه تنها تولید تستوسترون در بدن را افزایش می‌دهد بلکه به ترمیم سلول‌های اسیب دیده توسط رادیکال‌های آزاد نیز کمک می‌کند.

هلو و مدیریت سیستم عصبی بدن

به جهت بهبود عملکرد سیستم عصبی هلو مصرف نمایید. منیزیم موجود در این میوه برای کاهش سطح استرس و اضطراب در بدن و نگه داشتن سیستم عصبی در یک سطح مناسب بسیار ضروری است. مطالعات انجام شده بیانگر آنست که منیزیم در کاهش اثرات افسردگی بسیار مفید است.

تاثیر هلو بر کاهش رشد سلول های سرطانی

با مصرف هلو، محتوای فنولی و کارتنوئیدی بالای آن به کاهش گسترش سلول‌های سرطانی کمک می‌کند. بررسی های گسترده بیانگر آنست که این عناصر سلول‌های سرطانی را هدف قرار می‌دهد و آن‌ها را بدون تخریب سلول‌های سالم از بین می‌برند.

هلو و تقویت سیسم ایمنی بدن

سیستم ایمنی بدن بسیار حساس است و به آسانی توسط عوامل مختلفی نظیر بیماری‌ها و عفونت‌ها تحت تاثیر منفی قرار می‌گیرد. روی و اسید آسکوربیک موجود در هلو، سیستم ایمنی را به حالت طبیعی بر می گرداند.

کاهش وزن با مصرف هلو

هلو به دلیل دارا بودن ترکیبات فنولی می‌تواند با عدم تعادل متابولیسم بدن مبارزه کند و اختلالات مرتبط با رژیم غذایی را به طور مستقیم درمان نماید.

هلو و مبارزه با رادیکال های آزاد بدن

مقدار زیاد رادیکال های آزاد موجود در بدن عامل تخریب سلول های بدنی می باشند. این رادیکال‌ های آزاد توسط عناصر مضر موجود در طبیعت نظیر آلاینده‌های هوا و اشعه خورشید به بدن می‌رسند. با مصرف هلو و بهره گیری از خاصیت آنتی اکسیدانی موجود در آن می توان به مقابله با رادیکال‌های آزاد پرداخت و سلامت بدن خویش را تضمین نمود.

هلو و تاثیر بر سلامت قلب و عروق

با مصرف هلو می توان سطح کلسترول خون را کاهش داد. این کاهش به دلیل وجود ترکیبات فنولی موجود در هلو می باشد. بدین طریق می توان قلبی و عروقی سالم تری داشت.

میوه سبز افتخار دارد تا به ارائه محصولات تازه و سالم، خدمتی در جهت ترویج مصرف روزانه میوه و سبزیجات تازه و همچنین ارتقا سلامت جامعه، ارائه نماید. جهت خرید آنلاین میوه در سایت میوه سبز گشت و گذاری انجام دهید، محصولات مد نظر خود را انتخاب نموده و به راحتی پس از خرید آنلاین، درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

پست های مرتبط